Krachtige verspaning met Pferd
- Betrouwbare klemming tijdens gebruik: Het lamellenlichaam zet uit tijdens het roteren, waardoor je slijphuls stevig op zijn plek blijft zitten.
- Hoge afnamecapaciteit gegarandeerd: Dankzij de harde uitvoering behaal je een agressieve materiaalafname en een aanzienlijk hoger rendement bij zware toepassingen.
- Snelle en eenvoudige hulsvervanging: Je vervangt de slijphuls moeiteloos met een lichte draaibeweging met de klok mee, zonder de houder te demonteren.
Met de Pferd gk 3030/6 h slijphulshouder haal je het maximale rendement uit zware slijpbewerkingen. Deze harde cilindrische houder met 6 mm schacht is ontworpen voor slijphulzen van 30X30 mm. Tijdens het roteren zet het lamellenlichaam uit, waardoor de huls stevig op zijn plek blijft zonder weg te glijden. De harde uitvoering maakt werken met een hogere aandrukkracht mogelijk, ideaal voor agressieve materiaalafname bij bijvoorbeeld lasnaadbewerking of het ontbramen van binnenoppervlakken en contouren. Dankzij de maximale rotatiesnelheid van 19.100 rpm werk je snel en efficiënt. Verwisselen gaat moeiteloos met een lichte draai met de klok mee, direct in de machine.
Productomschrijving
- PFERD Slijphulshouder GK cilindrisch hard Ø 30x30 mm stift-Ø 6 mm
Kenmerken
- Geschikte houder voor cilindrische slijphulzen
- Cilindrische slijphulshouders worden volgens ISO 15637-1 onder de omschrijving spanlichamen voor cilindrische slijphulzen gevoerd
- De met H aangeduide slijphulshouders hebben een hogere hardheid en laten een zwaardere druk bij het slijpen toe
- Zij zijn uitstekend geschikt voor de lasnaadbewerking
Voordelen
- Veilige opspanning van de slijphulzen op de slijphulshouder door het uitzetten van de houder tijdens het gebruik.
- Uitstekende standtijd door een speciaal productieproces - ook onder de zwaarste belastingen.
- Zeer hoog rendement door bijzonder hoge materiaalafname en hoge agressiviteit van het slijpmiddel.